Плувен празник Варна - 2015

Пo случай 15-ти Октомври - Международен ден на Белия бастун, Лайънс клуб Варна-Академика организира плувен празник.

За поредна година Лайънс клуб Варна Академика организира плувен празник  по-случай 15-ти октомври  -  Международен ден на Белия бастун. Цел на инициативата е приобщаване на деца с нарушено зрение към по-активен  социален живот.  Мероприятието ще се проведе на 17 октомври (събота), от 10.00 часа, на закрития басейн Приморски в град Варна . В празника ще участват деца от СОУ „Проф. Д-р Иван Шишман” и граждани с нарушено зрение – членове на фондация „Съпричастие”.

Плувният празник се организира с подкрепата на г-н Иван Портних - кмет на Варна и дирекция „Младежки дейности и спорт“. И тази година очакваме подкрепа от фирми и институции в града.

Коментари (0)

Вашият коментар :